Inteligentny dom​

Inteligentny dom to więcej swobody i wolności od rutynowych czynności, w Smart Home wszystko działa w sposób machinalny. W naszej ofercie proponujemy połączenia bezprzewodowe. Inteligentne czujniki pozwolą Ci ustawić odpowiednie sceny i działania dla Twojego Smart Home. Zależy Nam na prostej budowie systemu, tak byś mógł utworzyć inteligentny dom swoim marzeń, bez większych nakładów finansowych na restaurowanie czy ingerencje w instalacje elektryczną. Zapewniamy o intuicyjnej obsłudze, poczuciu bezpieczeństwa oraz prywatność na najwyższym poziomie. Serce całej maszynerii, łączy ze sobą wszystkie elementy umożliwiając wzajemną komunikację poszczególnych podzespołów systemu: oświetlenia, ogrzewania, klimatyzacji, przesłon okiennych, muzyki, bramy, kina domowego, nawadniania i wielu innych. Idealny inteligentny dom działa samodzielnie, w sposób zautomatyzowany, sterując urządzeniami w zależności od naszej obecności w domu lub poza nim.

 

Klimat

 

Bezpieczeństwo

 

Oświetlenie

 

Rolety

 

Włączniki i sterowniki

 

Centrale i piloty

Zawsze optymalna temperatura niezależnie od typu instalacji! Automatyczne termostaty włączą i wyłączą ogrzewanie dbając o oszczędność i komfort. Możesz ustalić harmonogram ogrzewania. Dzięki temu kaloryfery mogą się na przykład automatycznie wyłączać na czas, gdy jesteś w pracy i ponownie włączać na chwilę przed twoim powrotem. Mogą też wyłączać się na noc – we wszystkich lub wybranych pomieszczeniach. Twój Dom zadba o ciepło zimą i schłodzi Cię latem! 

Inteligentny Dom ostrzeże Cię o zagrożeniach! Czujniki zalania, dymu i tlenku węgla będą czuwać nad Twoim bezpieczeństwem. A kiedy wyjdziesz z domu przypomną Ci o zamknięciu okien i automatycznie zablokują zamek w drzwiach. W takiej roli dobrze sprawdza się przede wszystkim system monitoringu sieciowego. Kamera podłączona do Internetu pozwala Ci na bieżąco obserwować, co dzieje się w mieszkaniu lub przed jego drzwiami. W połączeniu z czujnikiem ruchu możesz też otrzymywać powiadomienia o pojawieniu się potencjalnych intruzów. W przypadku zagrożenia włączy alarm i powiadomi Cię, nawet jeżeli będziesz poza domem!

Wyobraź sobie, że możesz włączać i wyłączać lampy bez wychodzenia spod kocyka albo zmieniać jasność i barwę światła za pomocą jednego kliknięcia. Możemy zainstalować całe systemy z lampami, taśmami czy kinkietami, które mogą działać niezależnie albo też ze sobą współpracować. Możemy też synchronizować je w taki sposób, by dostosowywać je do odtwarzanej muzyki czy oglądanego filmuInteligentne lampy mogą także łączyć się z czujnikami ruchu, by samodzielnie aktywować się, gdy wejdziesz do pomieszczenia, jak również z systemami bezpieczeństwa, aby symulować Twoją obecność w mieszkaniu i tym samym odstraszać potencjalnych włamywaczy!

Automatyczne rolety są obecnie bardzo popularne ze względu na bezpieczeństwo i oszczędność. Dzięki nim zmniejszysz wydatki na ogrzewanie zimą i ale też na klimatyzację latem! Już nie będziesz wstawać z kanapy lub łóżka, gdy przypomnisz sobie, że Twoje rolety nie są zasłonięte. Zrobisz to szybko za pomocą pilota w Twoim Domu lub z poziomu aplikacji w smartfonie poza nim! 

Inteligentne sterowanie domem czyli inteligencja ukryta w urządzeniach i pełna kontrola ich pracy, pobieranej energii i harmonogramu włączania. Określenie bezprzewodowego inteligentnego domu wynika ze sposobu komunikacji instalowanych urządzeń. Niezależnie czy będą to sterowniki oświetlenia, termostaty czy czujniki – komunikacja między nimi będzie zawsze odbywać się z wykorzystaniem protokołów radiowych. Każdy dom posiada centralę kontrolującą i zarządzającą pracą urządzeń. To ona pośredniczy w przekazywaniu poleceń i informacji do naszego telefonu, asystenta głosowego czy poczty e-mail. Dom sterowany przez aplikację, asystenta głosowego lub automatycznie od dzisiaj może wyprzedzać Twoje oczekiwania i potrzeby!